چراغ مگنتی چیست ؟ 4 چراغ پرکاربرد مگنتی

چراغ مگنتی چیست؟

چکیده مطالب

چراغ مگنتی چیست ؟

چراغ مگنتی سیــستم روشنـــــایی جدیدی از چراغ های ال ای دی است که با تکنولوژی مگنت طراحی می شود و نحوه کاربــــــرد و نصــب این چـراغ ها بدین صورت است که شما می توانید منـابع نور و ریل های سیســتم روشــنایی را به وسیله مگنت به یکدیگر متصل کنید؛ اما توجه داشته باشـید که برخـلاف سیستم هــای روشنـــایی قـدیمی شما می توانید در هر زمانی ریــل ها و مــنابع نور را به وسیله مگـــنت حرکت داده و به زبان ســاده تر سیستم روشــــنایی محیط را جا به جا کنید.اکنون با تـوجه به وجـود چنین قابلیتی شما می توانید بــدون نیـــاز به تکنــــسین و به راحتی سیســتم روشــنایی منــزل خود را تغییر دهید و در هر مکــــانی که دوسـت دارید، این سیستم را نصب کنید.چراغ مگنتی در سیستـم مولتــــی ترک به صورت آهنربایی به ریل ها متصـــل می شود و این امــــکان را فراهـم می کند که در هـر زمان بتـوان نسـبت به تغییر چیدمان فضا و نوع کاربری، منابع نوری را جابجا و حتی منابع نـوری جدید به سیستم اضافه یا جایگزین کرد و به نورپردازی دلخواه رســید.اگر جزو معماران،طراحان داخلی و ساختمان سـازان با گرایش به طراحی های مـدرن در بخش نورپردازی و طراحی داخـلی هستید، حتما آشنایی و استفاده از این سری محـصول به شما توصیه میشود.

چراغ مگنتی که امـروزه با عنـــاوین دیگری همچون مولتـــی ترک، چـــــراغ آهــــــنربایی، چراغ های ریلی آهنربایی و چراغ های توکار و روکار آهنربایی معرفی می شوند، معمولا در بازار از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و اغلب در دیزاین های داخلی ساختمان کاربرد دارند. از این تکنولوژی جـدید می توان در فضاهای داخـلی و خـارجی به راحتـی استـفاده کرد؛ اما به طور کل باید گفت این چراغ ها به آســانی نصــب شــده و به راحـــــــتی قـابل جا به جـایی هستند، از این رو محــدودیـتی در کاربـرد آن ها وجود ندارد و شما می توانـید در هر مکـان و شــرایط زمانی از این ابـــزار در سیســتم هـای روشـنایی استفاده کنید.

 

نوع اتصال چراغ مگنتی به ریل توســـط آهنربا است و برق 48 ولت ثابت و کاملا بدون خطر برای کاربر در ســــراسر ریل جریان دارد. منابع نـوری با یک کلیک ساده به ریل متـــصل شـده و این امکان فراهم می شود که بتــوان آن ها را در طول ریـــل جابجا و تـــعـــتویض کرد و حتی منابع نوری جدید به سیستم اضافه نمود و به نور پردازی دلخواه رسید.

 
چراغ ریلی

ریل های مگنتی توکار

ریل های مگنتی توکار در عرض 35 میلی متر، از جنس آلومینیوم اکسترود و با پوشش الکترواستاتیک در رنگ مشکی مات طراحی می شوند. تکنـولوژی نصب و اتصال منابــع نور در این ریل ها بر اســاس نیروی مغــناطیسی انجام شده و به راحتی در هر محیط و مکانی می توانید از این ریل ها در نصب چراغ مگنتی استفاده کنید؛ اما توجه داشته باشید که این ریل ها در مدل تریملس طراحی شده و اغلب در طراحی سیستم روشنایی سقف های کـاذب به کار برده می شوند، بدین صورت که ریل های مگنتی داخل سقف قرار گرفته و سپس منابع روشنایی را به آن متصل می کنید.

 

ریل های مگنتی توکار​

چراغ خطی (آهنربایی) مگنتار

چراغ خطی آهنربایی مگنتار با قابلیت نصب آسان در بستر ریل تو کار ، همچنین جابه جایی بی خطر و آسان و قرار گیری در کنار دیگر چراغ های ماژولار آهنربایی سیستم روشنایی مگنتار را دارا می باشد.

 

چراغ خطی (آهنربایی) مگنتار​

چراغ آویز (آهنربایی) مگنتار

چراغ آویز آهنربایی مگنتار جهت نورپردازی تاکیدی با قابلیت نصب آسان در بستر ریل تو کار و روکار مگنتار همچنین جابه جایی بی خطر و آسان و قرار گیری در کنار دیگر چراغ های ماژولار آهنربایی سیستم روشنایی مگنتاررا دارا میباشد.

 

چراغ آویز (آهنربایی) مگنتار​

چراغ خطی نقطه ای (آهنربایی) مگنتار

چراغ خطی نقطه ای مگنتار نیز به صورت نصـب آسـان آهــنربایی درون ریل روکار و یا توکار قرار می گیرد، و به صورت تـکی و یا در کنار سایر مــدل ها میتواند نورپردازی تاکیدی زیبایی را به ارمغان آورد.“انتخاب رنگ نوراین چراغ از مجموعه محصول مگنتار و سایر چراغ های مگنتار قابلیت انتخاب رنـگ نور به انتخاب مشتری از طیف 3000 (رنگ سفید گرم یا آفتابی)/4000 (سفیدصدفی یا نور استاندارد)/6000(سفـید سرد یا مهتابی ) کــلوین را دارا می باشد.

 

چراغ خطی نقطه ای (آهنربایی) مگنتار​

چراغ اسپات (آهنربایی) مگنتار

چراغ اسپات آهنربایی مگنتار جهت ایجاد نورپردازی نقطه ای و تاکیدی با قابلیت نصب آسان در بستر ریل تو کار و روکار مگنتار همچنین جابه جایی بی خطر و آسان و قرار گیری در کنار دیگر چراغ های ماژولار آهنربایی سیستم روشنایی مگنتار.

 

magnet-lamp-espot

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

روشنایی رنگین کمان وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *