لامپ‌ های هوشمند مقرون به صرفه وارد بازار می‌شوند

لامپ های هوشمند مقرون به صرفه وارد بازار می شوند

چکیده مطالب

لامپ های هوشمند مقرون به صرفه وارد بازار می شوند

 

طی سال‌های اخیر تکنولوژی نورپردازی هوشمند از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار  شده است. چراغ‌های هوشمندی که نـورشان تنظـم می‌شوند می‌توانند فضای هیجان‌انگیز و رمانتیکی در اتاق ایجاد کنند؛ و بسیاری از افراد از آنها استـقبال می‌کنند. به همین دلیل شرکت فیلیپس این امکان را ایجــاد کرده که علاقه‌مندان بتوانند چنین چراغی را به راحتی و بدون نیاز به ابزار و تخصص فنی در خانه‌ی خود نصب کنند. 

 

این کنتــرل را می‌توان هم به دیـوار و در کنار کلیدهای عـادی خـانه نصب کرده و هم به عنـوان کنتــــرل از راه دور از آن استفــاده کنید. روی دستـگاه کنترل از راه دور سـه کلیـد خــــاموش، روشـن، روشن‌تر و تــاریک‌تـر وجود دارد.کـلیدهای آن می‌تـوانند نــور حداکثر ۱۰ لامپ را روشـن‌تر کنند، الـبته هر یک از لامپ‌های دیگر باید جداگانه خریــداری شوند. باتری دسـتگاه کنتـرل از راه دور تا سه سال دوام خواهد داشت ولامپ LED آن هم تا ۲۵۰۰۰ ساعت جواب می‌دهد.

 

لامپ های هوشمند

روشنایی هوشمند

سیستم‌های روشنـــایی هوشمنـــد به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نور را فقط در مواقع و در جایی که مورد نیاز است، فراهم می‌کنند.

روشنـایی هوشمند به این معناست که هنگامی که وارد خانه می‌شوید و مادامی که در خــانه هستید، چـراغ‌ها روشن شوند و هـگامی که از آن خـارج می‌شوید، خاموش بمانند. روشنایی منزل مطابق با نور طبیعی تنظیم می‌شود و در نتیـجه در مـصرف برق، صــرفه جویی زیـــادی صورت می‌گیرد. همچنین این سیـستم، رنگ نور را مطابق با سلیقه و نیازهای شما تغییر می‌دهد.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

روشنایی رنگین کمان وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *